Specialisté pro údržbu kabelů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Česká telekomunikační infrastruktura a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní technici v oblasti telekomunikací a radiokomunikací - specialisté pro údržbu kabelů.

Kontakt pouze e-mailem Požadovaný profil oHledáme středoškoláky z oboru elektro slaboproud, telekomunikace, radiokomunikace oUvítáme i šikovné techniky vyučené v oboru slaboproud se zájmem o telekomunikace oOčekáváme orientační znalost sdělovacích technologií v rámci metalických a optických kabelů oboru telekomunikací oPraxe v oboru je výhodou, ale pozice je vhodná i pro absolventy škol oPožadujeme základní znalost práce s PC a schopnost orientace v provozní a projektové dokumentaci oŘidičský průkaz sk. B + E, případně vyšší je výhodou oUpřednostníme aktivní přístup, chuť učit se, zodpovědnost a flexibilitu Vaše budoucí práce oMontáž a opravy optických sdělovacích kabelů oSvařování optických vláken oMontáž spojek a ukončování optických kabelů v rozvaděčích oPokládka a zafukování optických kabelů oMěření na optických kabelech oMontáž a opravy metalických sdělovacích kabelů oMontáž smršťovacích a mechanických spojek oSpojování žil metalických kabelů technologií 3M oUkončování žil metalických kabelů technologií Quante, Krone oMěření na metalických sdělovacích kabelech oMontáže a opravy technologie rDSLAM oMísto výkonu práce Praha a Středočeský kraj nabízíme Práci s moderní a perspektivní technologií o Doškolení na požadované technologie o Odpovídající a motivující finanční ohodnocení o Nadstandardní zaměstnanecké výhody o Přátelské a profesionální pracovní prostředí o Možnost seberealizace a profesního rozvoje Bonusy, stravenky, mobilní telefon, týden dovolené navíc, kafeterie-zaměstnanecké benefity

Společnost

Česká telekomunikační infrastruktura a.s.

Lokalita pracoviště

Olšanská 2681, 130 00 Praha 3 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

28.4.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Česká telekomunikační infrastruktura a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Česká telekomunikační infrastruktura a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému