Pracovník ve výrobě

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Spreadshirt Manufacturing Česká, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní pracovníci ve výrobě - pracovník ve výrobě.

Vhodné i pro OZP Požadujeme: Práce s počítačem - uživatelská znalost, grafické programy výhodou Zodpovědnost, preciznost, ochota učit se novým věcem, týmová práce, časová flexibilita, komunikace Náplň práce: potisk reklamních předmětů, kontrola, expedice práce v týmu, 75 % práce ve stoje V případě zájmu zasílejte své životopisy na e-mail: kontakt

Společnost

Spreadshirt Manufacturing Česká, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Kateřinská 95, 417 42 Krupka 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 400 - 25 200 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

25.3.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Spreadshirt Manufacturing Česká, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Spreadshirt Manufacturing Česká, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému