Porodní asistentka s osvědčením

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ALMEDA, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Porodní asistentky s osvědčením - porodní asistentka s osvědčením.

Požadujeme: - odbornou způsobilost dle zákona 96/2004 Sb. - platné osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu výhodou, nikoli však podmínkou - nadstandardní přístup ke klientkám - ochotu podílet se na prestiži pracoviště - pokročilá znalost Českého jazyka Nabízíme: - práci na plný úvazek ve směnném provozu včetně práce na porodním sále a novorozeneckém úseku - nově zrekonstruované prostory, přátelský kolektiv - týden dovolené navíc - možnost dalšího vzdělávání - možnost zahraničních stáží v programu Mednet International - zaměstnanecké stravování za dotovanou cenu - pracoviště Neratovice se skvělou dostupností z Prahy (25 min z Nádraží Holešovice) Místo výkonu práce: Alšova 462, Neratovice. Kontakt: pí Urieová.

Společnost

ALMEDA, a.s.

Lokalita pracoviště

Alšova 462, 277 11 Neratovice (Středočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Porodní asistentka v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Porodní asistentky s osvědčením

Mzdové podmínky

Základní mzda: 38 529 - 39 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

26.5.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ALMEDA, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ALMEDA, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému