Oráběč/ka kovů - soustružník/ce

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SE-MI Technology, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - oráběč/ka kovů - soustružník/ce.

Místo výkonu práce: Matuškova 10, Slezská Ostrava V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na adresu: kontakt, do předmětu uveďte o jakou profesi máte zájem. Strojírenská společnost příjme do pracovního poměru obráběče/ku kovů. Požadujeme: Vyučení v oboru s min. praxí 5 let, samostatnost, flexibilitu. Znalost práce na strojích: DUGARD BN-70, Karusel SK-12 (klasika), soustruh SU-50, 70,100. Nabízíme: Mzda od 134,- Kč/hod., zaměstnanecké benefity.

Lokalita pracoviště

Matuškova 1929, 710 00 Ostrava 10 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Seřizovač v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 134 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.6.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SE-MI Technology, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SE-MI Technology, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému