Specialista/ka pro optimalizaci výrobního procesu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TATRA METALURGIE a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté analytici rozborů, studií, racionalizace výroby - specialista/ka pro optimalizaci výrobního procesu.

z:25.2.2016 Odborné požadavky: - VŠ/SŠ vzdělání technického směru (nejlépe slévárenství, strojní, hutní); - praxe ve výrobním procesu; - zkušenosti a znalosti metod optimalizace, racionalizace, normování a štíhlé výroby, neustálé zlepšování; - zkušenost s tvorbou technologických postupů ve výrobě v oboru slévárenství nebo strojírenství výhodou; - znalosti standardů ISO 9001 a 14001; - znalost práce s výkresovou dokumentací; - uživatelská znalost práce na PC, Power Point, MS Office (Excel, Word, Outlook); - komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny výhodou. Osobnostní požadavky - viz firemní web Hlavní úkoly a odpovědnosti: - metodická činnost v oblasti racionalizace a tvorby norem; - vypracování podkladů a tvorba normativů a typových norem; - provádění měření a vypracování časových studií; - spoluúčast při optimalizaci technologie vedoucí ke zvyšování efektivnosti a produktivity práce; - zodpovědnost za kontrolu dosahovaných přínosů, využití norem spotřeby práce pro zvyšování ekonomiky zakázek a pro zlepšování technologie výroby; - řízení koncepční a metodické práce v oblasti racionalizace a normování; - komplexní zpracování podkladů v oblasti nákladů a spotřeby práce pro cenovou kalkulaci vyráběných zakázek; - analýza a optimalizace výrobního procesu (strojní zařízení, pracovní síla); - samostatné komplexní zpracování norem spotřeby času a práce ve výrobě. Inf.:v PONDĚLÍ od 7:00-13:00 hod. v ÚTERÝ a ČTVRTEK od 7:00-15:00 hod.,

Společnost

TATRA METALURGIE a.s.

Lokalita pracoviště

Areál Tatry 1450, 742 21 Kopřivnice, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

20.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TATRA METALURGIE a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TATRA METALURGIE a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému