Prodavač/řidič pojízdné prodejny Krůtí svět

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PROMINENT CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Stánkoví prodavači potravin (kromě rychlého občerstvení) - prodavač/řidič pojízdné prodejny krůtí svět.

Požadujeme: vyučení v oboru a praxi vítáme, příjemné vystupování, obchodní dovednosti, samostatnost, zodpovědnost, zkušenosti s prodejem masa zejména drůbežího, zdravotní průkaz, výpis z RT, řidičský průkaz skup. B, řízení pojízdné prodejny. Výchozí stanoviště pojízdné prodejny "Krůtí svět prodejna Praha - Uhříněves". Nabízíme: samostatnou práci v prosperující české firmě, pracovní poměr na dobu určitou nejméně na 7 měsíců s možností prodloužení na dobu neurčitou. Životopisy zasílejte prosím na e-mail: kontakt příspěvek na stravování, po splnění firemních podmínek příspěvek na životní pojištění, motivující mzdové odměny

Společnost

PROMINENT CZ s.r.o.

Lokalita pracoviště

Náchodská 708, 193 00 Praha 913 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.6.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PROMINENT CZ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PROMINENT CZ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému