Technici stropních konstrukcí

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost GOLDBECK Prefabeton s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní stavební technici - technici stropních konstrukcí.

Přední výrobce železobetonových prefabrikátů přijme techniky stropních konstrukcí. Náplň práce: orientace ve stavebních výkresech, správné čtení výkresové dokumentace (podklady pro návrh stropu), zpracování výkresové dokumentace stropů - montážní, výrobní, zpracování montážní dokumentace schodišť, balkonů, návrhy a posudky stropních dílců interním softwarem, konzultace technického řešení se zákazníky, projektanty, investory, komunikace s firemními obchodníky, výrobou, montáží Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání stavebního zaměření, výhodou znalost programu AutoCAD, aktivní/pasivní znalost NJ, vhodné i pro ABSOLVENTY Nabízíme: perspektivní práci v dynamické mezinárodní firmě, možnost profesního růstu Místo výkonu práce: Chrudimská 42, Vrdy

Lokalita pracoviště

Chrudimská 42, 285 71 Vrdy (Středočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Stavební technik v oboru Stavebnictví
Alternativní názvy profese: Ostatní stavební technici

Mzdové podmínky

Základní mzda: 22 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti GOLDBECK Prefabeton s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost GOLDBECK Prefabeton s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému