Přepážkoví pracovníci na poštách

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Česká pošta, s.p. hledá vhodného kandidáta na pozici Přepážkoví pracovníci na poštách - přepážkoví pracovníci na poštách.

místo výkonu práce28. října č.p. 217 349 01 Stříbro Požadavky:samostatnost,svědomitost,spolehlivost,práce na PC,příjemné vystupování k zákazníkovi,bezúhonnost příspěvek na životní/penzijní připojištění,stravenky,firemní rekreační zařízení,příspěvek na letní tábory pro děti zaměstnanců,5 týdnů dovolené

Společnost

Česká pošta, s.p.

Lokalita pracoviště

28. října 217, 349 01 Stříbro, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 200 - 19 200 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

22.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Česká pošta, s.p. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Česká pošta, s.p. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému