Dělník - kabelář

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Daniela Georgieva Yordanova hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci elektronických zařízení - dělník - kabelář.

Místo výkonu práce: Praha 15 - Hostivařř Kontaktní osoba: Aristotelov, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Obsluha výrobních strojů v nepřežitém provoze. Práce při výrobě kabelů. Dobrý zdravotní stav, předložit rejstřík trestů, manuální zručnost. 5 týdnů dovolené, příspěvek na závodní stravování

Společnost

Daniela Georgieva Yordanova

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Montážní dělník v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montážní dělníci elektronických zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 550 - 21 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

1.6.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Daniela Georgieva Yordanova výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Daniela Georgieva Yordanova o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému