PRACOVNÍK V RESTAURAČNÍM PROVOZU RYCHLÉHO OBČERSTVENÍ McDonald´s

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Jandouš - Restaurant s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení - pracovník v restauračním provozu rychlého občerstvení mcdonald´s.

PRACOVNÍK V RESTAURAČNÍM PROVOZU RYCHLÉHO OBČERSTVENÍ McDonald´s Pracovník u přípravy a výdeje jídel v provozu rychlého občerstvení McDonald´s Po zapracování výkon práce na různých pozicích restaurace McDonalds - pracoviště Most Seznámení u přijímacího pohovoru. HLÁSIT SE: Petra Antkowiczová tel.: kontakt, e-mailem: kontakt. Možnost vyzvednutí předběžného dotazníku na pracovištích v Mostě.

Společnost

Jandouš - Restaurant s.r.o.

Lokalita pracoviště

Radniční 3400, 434 01 Most 1 (Ústecký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 85 - 95 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

1.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Jandouš - Restaurant s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Jandouš - Restaurant s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému