ADMINISTRATIVNÍ PODPORA S AKTIVNÍ NJ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost VAMIRO s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - administrativní podpora s aktivní nj.

ADMINISTRATIVNÍ PODPORA S AKTIVNÍ NJ Společnost Vamiro s. r. o. hledá uchazeče na pozici: administrativní podpora Požadavky: Aktivní znalost NJ 2. cizí jazyk - výhodou Znalost práce na PC (zejména v programech Word, Outlook, Excel, Internet) Osobnostní požadavky: - zodpovědné plnění zadaných úkolů - komunikativní osobnost, která se dokáže přizpůsobit a učit novým věcem - přirozená inteligence Popis pracovní pozice - administrativní podpora firmy - plnění ad hoc úkolů - tvorba cenových nabídek, nájemních smluv, zajišťování dopravy - spolupráce s jednateli společnosti a kolegyněmi v kanceláři Zaslání životopisu (nejlépe s fotografií) na email kontakt

Společnost

VAMIRO s.r.o.

Lokalita pracoviště

Vtelenská 3337, 434 01 Most 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.10.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy
  • word
  • excel
  • internet

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
  • Němčina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti VAMIRO s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost VAMIRO s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému