Vedoucí výroby

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost KDS Sedlčany, nožířské výrobní družstvo hledá vhodného kandidáta na pozici Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě (kromě hutní výroby a slévárenství) - vedoucí výroby.

Pozice:Vedoucí výroby Požadavky: řidičské oprávnění sk. B, znalost práce na PC, Náplň práce: Plánování a řízení provozoven, zajišťování oprav strojů, správa budov Nástup IHNED prodloužení smlouvy. Mzda: 20 000,- Kč. Kontakt: Doubravová Jitka, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Místo výkonu práce: Sedlecká č.p. 570, Sedlčany

Lokalita pracoviště

Sedlecká 570, 264 01 Sedlčany, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Mistr ve výrobě v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě (kromě hutní výroby a slévárenství)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.6.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KDS Sedlčany, nožířské výrobní družstvo výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost KDS Sedlčany, nožířské výrobní družstvo o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému