Vedoucí personálního útvaru

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost KEL - MONTÁŽNÍ TECHNIKA, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v oblasti personální - vedoucí personálního útvaru.

Pracovní náplň: -Kompletní zajištění péče o zaměstnance, včetně náboru, pohovorů se zaměstnanci a správou personální agendy -Kontaktní osoba pro vedoucí oddělení, úřady, zaměstnance a personální agentury -Rozvoj stávajících procesů a zaměstnanců, s cílem získat a udržet zaměstnance, talentmanagement -Pravidelné zjišťování potřeb vzdělávání a školení včetně realizace -Proaktivní jednání v denní praxi -Komunikace a spolupráce s externí mzdovou účetní kanceláří -Disciplinární vedení personálního oddělení -Controlling a reporting vedení společnosti Požadavky: -Min. 5 let praxe jako vedoucí personálního oddělení nebo jako řídící pracovník v oblasti personalistiky -Prokazatelné zkušenosti při jednání se zaměstnanci -Schopnost zdatně komunikovat, vést jednání a prosadit se -Dobrá znalost práce na PC, jisté zacházení s aplikacemi -Komunikativní znalost NJ nebo AJ -Odolnost proti zátěži, schopnost pracovat samostatně Nabízíme: -Náročnou vedoucí pozici s velkou mírou zodpovědnosti a možnost ovlivnit chod firmy -Pestrou a perspektivní práci s krátkými rozhodovacími procesy -Spolupráci v mezinárodním koncernu -Mzdové podmínky odpovídající náročnosti pozice -Firemní benefity kontaktní osoba – Ticháčková Milada, tel.: kontakt, kontakt

Společnost

KEL - MONTÁŽNÍ TECHNIKA, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Smolovská 201, 345 26 Bělá nad Radbuzou (Plzeňský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: HR manager v oboru Lidské zdroje
Alternativní názvy profese: Řídící pracovníci v oblasti personální

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KEL - MONTÁŽNÍ TECHNIKA, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost KEL - MONTÁŽNÍ TECHNIKA, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému