HLAVNÍ SKLADNÍK/-ICE hrubého příjmu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SPOZA, společnost s ručením omezeným hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - hlavní skladník/-ice hrubého příjmu.

HLAVNÍ SKLADNÍK/-ICE hrubého příjmu - PP na dobu určitou, nástup možný ihned, - Náplň práce: vykládka aut VZV (tzv. hrubý příjem), přepočítání zboží dle příjemky a příprava pro další příjem, rozvoz zboží do haly na své místo (tzv. jemný příjem), případně příprava zboží dle objednávky nebo obsluha odběratele (maloobchodníka), fakturace, práce s terminálem, případný odvoz zboží dodávkou k odběratelům, a vše co je potřeba k chodu skladu - Požadujeme: min. nižší střední vzdělání; velká zdatnost organizování zboží (je potřeba pro dobré rovnání zboží); zdatnost v počítání; loajalita; časová a pracovní flexibilita; vysokozdvižný vozík W1; řidičské oprávnění skupiny B (dodávka) - Pro osobní pohovory můžete volat na tel.: kontakt, ale nejrychlejší způsob je poslat životopis na e-mail: kontakt pro domluvení osobního pohovoru

Lokalita pracoviště

Černilov 606, 503 43 Černilov, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Skladník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

29.8.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SPOZA, společnost s ručením omezeným výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SPOZA, společnost s ručením omezeným o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému