CONTENT MANAGER- MARKETÉR/KA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost DRAGONFLY trading s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti marketingu - content manager- marketér/ka.

Pozice vhodná pro absolventy SŠ/VŠ. Náplň práce: content manager pro budování brandu, řízení tvorby obsahu a mechanismů on-line marketingu e-shopu s vlastní značkou specializovaného fitness oblečení Požadavky: nutná praxe z dané oblasti, proaktivní a profesionální přístup k práci na základě předchozích zkušeností a naší vize, kreativita, namotivovanost, perfektní psaná i mluvená angličtina nutností, znalosti pole dance nebo znalosti z oblasti fitness a sportu výhodou. V případě zájmu zaslat životopis na e-mail.

Společnost

DRAGONFLY trading s.r.o.

Lokalita pracoviště

Husova tř. 624, 370 05 České Budějovice 5, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Marketingový specialista v oboru Marketing a reklama
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti marketingu

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

16.8.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DRAGONFLY trading s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DRAGONFLY trading s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému