Výrobní manažer/Nábytkářství, dřevařství

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ManpowerGroup s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mistři a příbuzní pracovníci v dřevařství, papírenství a polygrafii - výrobní manažer/nábytkářství, dřevařství.

Jste manažerská osobnost a máte zkušenosti z výroby? Máte praxi v nábytkářství nebo dřevařství? Hledáte nové místo nebo uvažujete o změně? Místo pracoviště: Ostrava Nástup: Dohodou Zašlete nám Váš životopis na kontakt, třeba tato nabídka čeká právě na Váš. POPIS POZICE: - Plánování výroby a dohled nad jejich plněním - Řízení jednotlivých úseků výroby, zodpovědnost za plynulý chod, plnění termínů a plánů - Optimalizace v oblasti výroby, provozu, materiálů, atd. - Analýza přípravy výroby a jejich vyhodnocování - Nastavení a udržování požadavků na kvalitu - Stanovování interních směrnic pro oblast výroby - Spolupráce s ostatními úseky, účast na poradách - BOZP a vedení dokumentace POŽADUJEME: - VŠ technického směru (nábytkářství, dřevařství) - Praxe min. 5 let na vedoucí pozici v oblasti řízení nábytkářské nebo dřevařské výroby - Zkušenosti s vedením výrobního týmu - Znalost tvorby kalkulací, koordinace subdodávek - Zkušenosti v oblasti BOZP, znalost zákoníku práce - Znalost alespoň jednoho cizího jazyka - Silná osobnost, orientační schopnost, prezentační dovednosti NABÍZÍME: - Práci ve stále rozvíjející, stabilní české společnosti - Práci na HPP - Zajímavé platové ohodnocení - Automobil i pro osobní využívání

Společnost

ManpowerGroup s.r.o.

Lokalita pracoviště

28. října 3138, 702 00 Ostrava 2 (Moravskoslezský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 45 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

27.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ManpowerGroup s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ManpowerGroup s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému