Uklízeč/ka - vytvořeno pro OZP

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost VKUS - BUSTAN s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní uklízeči a pomocníci - uklízeč/ka - vytvořeno pro ozp.

POŽADUJEME: bezúhonnost, spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, praxe vítána NÁPLŇ PRÁCE: úklid kancelářských prostor a příslušenství NABÍZÍME: práci pro OZP, příjemné prac.prostředí, práci pro stabilního zaměstnavatele. Nástup možný ihned. PP je možný sjednat na 20 hod./týdně za 5000 Kč, nebo 25 hod./týd. za 7000 Kč. PRVNÍ KONTAKT: Životopisy zasílejte na e-mail:kontakt info telefonicky od 7:00-15:00 hod. kontakt ov. 8.3.2017

Společnost

VKUS - BUSTAN s.r.o.

Lokalita pracoviště

Zašovská 784, 757 01 Valašské Meziříčí 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Uklízeč, uklízečka v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Ostatní uklízeči a pomocníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 7 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

9.3.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti VKUS - BUSTAN s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost VKUS - BUSTAN s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému