Prodavač/ka v Karlově pekárně - Prostějov Kaufland

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Karlova pekárna s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači potravinářského zboží - prodavač/ka v karlově pekárně - prostějov kaufland.

Hledáme pracovité , ochotné a usměvavé zaměstnance a zaměstnankyně do stálého pracovního poměru pro prodejnu Karlovy pekárny v Prostějově Očekáváme: - zkušenost v prodeji pečiva nebo potravin - vyučení v oboru je výhodou - spolehlivost, důslednost, časová flexibilita - zdravotní průkaz Nabízíme: - prémie z tržby - příplatky za soboty a neděle - příplatky za noční směny a za svátky - práci ve firmě s dlouholetou tradicí možnost nástupu : IHNED V případě že Vás tato nabídka zaujala volejte na tel. čísle kontaktnebo zašlete životopis na e-mail kontakt

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Prodavači potravinářského zboží

Mzdové podmínky

Základní mzda: 9 900 - 13 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

1.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Karlova pekárna s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Karlova pekárna s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému