sedlář pro výrobu pochev a doplňků historických zbraní

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MADHAMMERS, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Sedláři - sedlář pro výrobu pochev a doplňků historických zbraní.

místo výkonu práce: Pracoviště Kovárna Liběšice u Žatce, PSČ 43963 Hledáme pracovníka na pozici "sedlář pro výrobu pochev a doplňků historických zbraní". Základním požadavkem je spolehlivost a pracovní nasazení, znalost oboru výhodou. V případě zájmu a splňování uvedených požadavků pište své nabídky na gmail: kontakt - email s profesním životopisem, osobní jednání v místě provozovny nebo dle dohody

Společnost

MADHAMMERS, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Volyňských Čechů 837, 438 01 Žatec 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

19.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MADHAMMERS, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MADHAMMERS, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému