Soustružník pro práci na konvenčním soustruhu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost KSK Precise Motion, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů - soustružník pro práci na konvenčním soustruhu.

Soustružník pro práci na konvenčním soustruhu Požadujeme: - znalosti na úrovni vyučení v oboru obrábění kovů - znalost obsluhy konvenčního soustruhu - manuální zručnost, samostatnost - ochotu pracovat - praxe v oboru výhodou Nabízíme: - zajímavou odbornou práci na konvenčním stroji v příjemném pracovním prostředí - výhledově možnost přejít na NC, CNC stroj - zázemí stabilní české společnosti - motivující ohodnocení - zaškolení, možnost vzdělávání a odborného růstu - zaměstnanecké benefity Nástup možný ihned. Mzdové ohodnocení: od 18 tis. v závislosti na znalostech, dovednostech a praxi V případě zájmu zašlete, prosím, motivační dopis a strukturovaný životopis na e-mail: kontakt Kontaktní osoba: pí Jana Křížová, kontakt, kontakt

Společnost

KSK Precise Motion, a.s.

Lokalita pracoviště

Blanenská 1277, 664 34 Kuřim, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Soustružník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KSK Precise Motion, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost KSK Precise Motion, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému