Kvalitář

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost B E K O Engineering, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojní inženýři kontroly a řízení kvality - kvalitář.

- komunikace se zákazníkem - dohled nad kvalitou celého procesu vývoje / výroby - spolupráce při vývoji nových elektronických komponentů - plánování kvality, analýzy zákaznických požadavků, analýzy rizik - zodpovědnost za tvorbu testovacích plánů pro elektroniku - zadávání zkoušek laboratořím - VŠ/SŠ vzdělání technického směru - znalost AJ (slovem i písmem) - znalost HW - znalost elektrotechniky - znalost v oblasti kvality - zkušenosti s vývojem elektronických produktů výhodou - komunikační a prezenční dovednosti - ochotu vzdělávat se - flexibilitu a spolehlivost - systematický přístup Nabízíme: stravenky, pc, mobil, vůz, příspěvek na dopravu, příspěvek na bydlení Kontakt: e-mailem.

Společnost

B E K O Engineering, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Družstevní 338, 789 85 Mohelnice (Olomoucký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strojní inženýr v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojní inženýři kontroly a řízení kvality

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

24.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti B E K O Engineering, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost B E K O Engineering, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému