PCB Layouter

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost B E K O Engineering, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici elektronici ve výzkumu a vývoji - pcb layouter.

Vhodné i pro OZP a absolventy. - Vytváření PCB layoutu na základě schématu, úpravy schématu - Tvorba Checklistů dle standardu - Tvorba PCB datasheetů - Generování dat do systému PDM - Kontroly, revize - VŠ/SŠ vzdělání technického směru - komunikativní znalost NJ nebo AJ - managerské dovednosti, plánování práce - technické a logické myšlení - zájem o v automobilový průmysl - ochotu učit ne novým věcem a stále se na sobě pracovat - flexibilitu - Cadence Allegro HDL 16.6 a vyšší Nabízíme: Stravenky, pc, mobil, vůz, příspěvek na dopravu, příspěvek na bydlení Kontakt: e-mailem.

Společnost

B E K O Engineering, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Družstevní 338, 789 85 Mohelnice (Olomoucký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

24.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti B E K O Engineering, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost B E K O Engineering, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému