Zednictví a pomocné práce

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost IVOTOP s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Zedníci, kamnáři, dlaždiči a montéři suchých staveb - zednictví a pomocné práce.

Zednictví a pomocné práce - vzdělání základní nebo vyučení v jiném oboru. Různé pomocné práce na stavbě a na ubytovně v Novém Spolí, zednické práce, kamenictví, znalost RJ podmínkou. Doprava na stavbu a zpět zajištěna. Pracoviště Č. Krumlov. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba pružná. Nástup ihned. Mzda 10.900,-- - 12.000,-- Kč hrubého. Kontakt: pondělí až pátek 7:00 -15:30 hod. kontaktTvaroh Tomáš nebo emailem: kontakt.

Společnost

IVOTOP s.r.o.

Lokalita pracoviště

Tichá 121, 381 01 Český Krumlov 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 10 900 - 12 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

17.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola

Jazyky

  • Ruština - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti IVOTOP s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost IVOTOP s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému