Doplňování materiálu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Agor Tech spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Manipulační dělníci ve výrobě - doplňování materiálu.

Pozice:doplňování materiálu Popis funkce : Doplňování materiálu do vstřikolisů pro výrobu plastů, ochotu učit se novým věcem, Nabízíme : dobré zázemí zahraniční firmy, mzda dle zkušeností a kvalifikace od 16000,- Kč, benefity Q.prémie,životní pojištění, závodní stravování, Výběr bude proveden výběrovým řízením Zaměstnanecké výhody: benefity: Q.prémie, životní pojištění, závodní stravování Nástup možný ihned. Mzda:od 21 000,- Kč Kontakt:Frýdlová Marcela, e-mail: kontakt zasílejte své životopisy , následně bude domluven termín výběrového řízení Místo výkonu práce:Agor Tech spol. s r.o., Sádek č.p. 1, Příbram 1

Společnost

Agor Tech spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Sádek 1, 261 01 Příbram 1 (Středočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Manipulační dělník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Manipulační dělníci ve výrobě

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 21 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

5.1.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Agor Tech spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Agor Tech spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému