Obsluha čerpací stanice - pokladní/k

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Lucie Šenkýřová hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků - obsluha čerpací stanice - pokladní/k.

Místo výkonu práce: Shell čerpací stanice, Frýdecká 724, Vratimov V případě zájmu pište na e-mail kontakt nebo se dosatvte osobně od 8.00 do 18.00 na adresu: Shell čerpací stanice, Těšínská 1624, Havířov. Tel.: kontakt. Zodpovídá za poskytování kvalitních služeb zákazníkům obchodu, přesně a rychle zpracovává všechny platební transakce, nabízí a aktivně prodává propagované výrobky, doplňuje zboží a v souladu s plánem pracovní doby a bezpečnostními předpisy dále vykonává další práce související s vedením a údržbou obchodu. Jedná se o práci na směny, nebo na zkrácený úvazek (DPP). Pracovní doba: ranní směna 6.00- 14.00, odpolední směna 14.00- 22.00 Zaměstnanecké výhody: Bonusy podle výkonu Atraktivní motivační programy Slevy na palivo

Společnost

Lucie Šenkýřová

Lokalita pracoviště

Frýdecká 724, 739 32 Vratimov 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Čerpadlář v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

31.10.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Lucie Šenkýřová výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Lucie Šenkýřová o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému