Prodavač/ka specialista/tka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost AHOLD Czech Republic, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači smíšeného zboží - prodavač/ka specialista/tka.

POŽADUJEME: Aktivní komuniakace se zákazníky, příjemné vystupování, flexibilitu, samostatnost, spolehlivost, bezúhonnost, základní znalost práce na PC výhodou. Zkušenosti s prodejem výhodou. Pracovní doba: Dle potřeb prodejny a pracovního úvazku, infividuální domluva je možná, min. 2 pracovní víkendy. NÁPLŇ PRÁCE: Doplňování zboží, práce na pokladně, v obslužném úseku. Znalost zboží ve svěřeném úseku, kontrola kvality a záručních lhůt. Práce ve směnném provozu. Odpovědnost za dodržování stanoveného sortimentu, prezentace a ceny. Dodržování interních předpisů. NABÍZÍME: Stravenky, Multisport karta, příspěvek na dopravu, příspěvek na praní prac.oděvů, zaměstnanecké poukázky na nákup zboží 4x ročně, zvýhodněné služby mobilního operátora O2, příspěvek na cestování. Při dlouhodobé spolupráci - rekondiční volno, příspěvek na penz.pojištění, odměny při pracovním výročí. stravenky, Multisport karta, příspěvek na dopravu, příspěvek na praní prac.oděvů, zaměstnanecké poukázky na nákup zboží 4x ročně, zvýhodněné služby mobilního operátora O2, příspěvek na cestování. Při dlouhodobé spolupráci - rekondiční volno, příspěvek na penz.pojištění, odměny při pracovním výročí. Mzda: 69 Kč

Lokalita pracoviště

Nádražní 2855, 702 00 Ostrava 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Prodavači smíšeného zboží

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 69 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

2.7.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AHOLD Czech Republic, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AHOLD Czech Republic, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému