Psychologové

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Pedagogicko-psychologická poradna, Jablonec nad Nisou, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Psychologové.

Pracovní smlouva nedříve na 1 rok, s možností prodloužení na neurčito při oboustranné spokojenosti. Výběrové řízení formou pohovoru proběhne průběžně dle přihlášení uchazečů v individuálně dohodnutém termínu, nejdéle do 30. června, výsledek bude oznámen v červenci 2016, tedy absolvování studia v červnu 2016 není překážkou přihlášení. Požadujeme magisterské vzdělání v oboru psychologie, zájem o práci v poradenství, ochotu učit se novým věcem, schopnost spolupracovat v týmu se speciálními pedagogy, učiteli. Upřednostňujeme uchazeče s jednooborovým studiem psychologie. Pokud je mateřštinou jiný jazyk než čeština, požadujeme doložení státní zkoušky z ČJ. Platové zařazení ve 12. platové třídě (pedagogičtí pracovníci) dle počtu let praxe. Náplní je především diagnostika dětí a dospívajících, konzultace s dětmi a rodiči, případně vedení skupinových programů, částečně ponecháváme každému volnou ruku při volbě náplně doplňkové práce. Na motivační dopis a životopis se těší ředitelka poradny Mgr. Ivana Ullmannová na adrese kontakt Zaměstnanecké výhody: financování dalšího vzdělávání - odborných kurzů, stravenky, částečně flexibilní pracovní doba

Společnost

Pedagogicko-psychologická poradna, Jablonec nad Nisou, příspěvková organizace

Lokalita pracoviště

Smetanova 4265, 466 01 Jablonec nad Nisou 1 (Liberecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Psycholog v oboru Lidské zdroje
Alternativní názvy profese: Psychologové

Mzdové podmínky

Základní mzda: 21 530 - 27 940 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Pedagogicko-psychologická poradna, Jablonec nad Nisou, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Pedagogicko-psychologická poradna, Jablonec nad Nisou, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému