Vodoinstalatér, topenář, plynař, svářeč

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost BERNOLD s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řemeslníci a opraváři - vodoinstalatér, topenář, plynař, svářeč.

Místo výkonu práce: Ocelářská 23, Ostrava - Vítkovice Zájemci: hlaste se na tel.kontakt, zaslání životopisů na e-mail:kontakt Nechodit osobně, kontaktní osoba není vždy na pracovišti, chce si vybrat vhodné uchazeče ze zaslaných životopisů. Základní údaje o pracovních podmínkách 1) směnnost: ranní, podle zakázek i odpolední 2) Hlavní pracovní poměr, PLNÝ úvazek 3) mzda:16.000- 20.000,-Kč Požadavky: Vyučen v oboru a s praxí alespoň 3 roky Nástup možný ihned.

Společnost

BERNOLD s.r.o.

Lokalita pracoviště

Ocelářská 240, 703 00 Ostrava 3 (Moravskoslezský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

12.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BERNOLD s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost BERNOLD s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému