Manažer kvality

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TVARMETAL s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (ISO) - manažer kvality.

Jsme dynamicky se rozvíjející společnost, která patří mezi přední výrobce ohýbaných trubek pro strojírenský průmysl. V roce 2010 jsme se stali Firmou roku v Pardubickém kraji. Hledáme vhodné kandidáty na pozici Manažer kvality: Náplň práce: - řízení a kontrola kvality - provádění interních auditů - tvorba NO a PO - tvorba a aktualizace KP a FMEA - správa a řízení reklamací - 8D - práce v projektovém týmu - zavádění systému řízení kvality dle ISO/TS 16949 - vedení týmu oddělení kvality Požadujeme: - SŠ/VŠ vzdělání - praxi - PC - dobrou znalost kancelářského balíku Office - komunikační a oborovou znalost AJ - znalost systému kvality dle norem ISO 9001 a ISO/TS 16949 - znalost IS Helios Orange výhodou Hledáme kandidáta, který: - dovede komunikovat pozitivně a hledat způsoby řešení - dovede pracovat spolehlivě - učí se nové věci, rozvíjí se - dělá práci, která ho baví - dovede vést malý tým a chce rozvíjet své manažerské schopnosti a dovednosti Nabízíme: - práci v mladé perspektivní firmě - odpovídající platové ohodnocení - výkonové odměny - systém zaměstnaneckých benefitů - možnost služebního vozidla

Společnost

TVARMETAL s.r.o.

Lokalita pracoviště

V Kasárnách 912, 566 01 Vysoké Mýto, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Manažer kvality, jakosti v oboru Kvalita a kontrola jakosti
Alternativní názvy profese: Řídící pracovníci v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (ISO)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 45 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

4.6.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TVARMETAL s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TVARMETAL s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému