Obchodní zástupce/kyně - konzultant/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost P&T Media, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupci - obchodní zástupce/kyně - konzultant/ka.

Místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj Kontaktní osoba: Dušan Ondruš - kontakt, kontakt P&T Media, a.s. hledá nové kolegy/kolegyně do svého týmu. Nabízíme práci s kvalitním produktem společnosti s dlouhodobým a pevným zázemím. Nepotřebujete velké zkušenosti ani praxi! Pokud chcete být nezávislý a máte rádi obchod, neváhejte využít nabídky práce v úspěšném a stabilním projektu současnosti. Požadujeme: -minimálně odborné vyučení, SOŠ a VOŠ výhodou -dobré komunikační schopnosti -chuť učit se novým věcem -loajálnost -řidičský průkaz skupiny B výhodou Nabízíme: -pravidelný měsíční příjem: nástup 15.000 Kč + provize z obratu -služební benefity -online podporu -odborné zaškolení -možnost kariérního růstu -pružná pracovní doba -zázemí stabilní a prosperující společnosti -možnost získání služebního automobilu, mobilního telefonu a tabletu -nástup možný ihned -možnost práce v místě bydliště - kanceláře Brno a Otrokovice/ Zlín Náplň práce: -příprava a realizace nabídky cenové optimalizace výdajů za energie pro koncové zákazníky v podnikatelské sféře -péče o stávající klientelu -komunikace se zákazníky -uzavírání smluv -řešení reklamací

Společnost

P&T Media, a.s.

Lokalita pracoviště

Ostrava, Ostrava (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní zástupce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní zástupci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.7.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti P&T Media, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost P&T Media, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému