Skladník

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost CZ-CARBON PRODUCTS s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - skladník.

Životopis předem na e-mail: kontakt Požadujeme: yyučení, nejlépe v oboru zpracování kovů nebo SŠ strojní, případně elektrotechnická, znalost čtení jednoduché technické dokumentace, zkušenost s technickou kontrolou výhodou, uživatelskou úroveň práce na PC, základní znalost Nj nebo Aj výhodou, zkušenost s vedením skladové evidence výhodou, řidičský průkaz skupiny B. Nutná výborná fyzická zdatnost. Pozice není možná pro ženy (břemena nad 15kg). Nabízíme: čtvrtletní a roční cílové prémie, 5 týdnů dovolené a až 5dnů dovolené za docházku ročně navíc, příspěvek na stravování, příplatky za směnnost.

Společnost

CZ-CARBON PRODUCTS s.r.o.

Lokalita pracoviště

Tymákovská 42, 332 02 Starý Plzenec, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Skladník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

22.2.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti CZ-CARBON PRODUCTS s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost CZ-CARBON PRODUCTS s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému