zdravotní sestra s registrací v chráněném bydlení

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Dětské centrum Paprsek hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecné sestry bez specializace - zdravotní sestra s registrací v chráněném bydlení.

Dětské centrum Paprsek Lahovice - Zdravotní sestra Hledáme zdravotní sestru pro práci s dospělými uživateli se zdravotním postižením v chráněném bydlení. Požadujeme vzdělání zdravotní sestry s registrací (podávání léků klientům), případné vzdělání v sociální oblasti či praxe s cílovou skupinou velmi vítány. Užší výběr uchazečů probíhá na základě zaslaného strukturovaného životopisu a stručného motivačního dopisu. Vybraní uchazeči jsou k výběrovému řízení pozváni e-mailem. Požadujeme: min. střední zdravotnická škola s maturitou uživatelská znalost práce na PC trestní bezúhonnost schopnost samostatné i týmové práce odpovědnost, empatie, trpělivost, laskavý přístup k uživatelům, odolnost vůči stresu, ochota dále se vzdělávat řidičský průkaz skupiny B výhodou Nabízíme: Pracovní úvazek: 1,00 Nástup: Ihned Nástupní plat: odpovídající pozici zdravotní sestry Po zapracování osobní ohodnocení Zaměstnanecké benefity: stravenky, příspěvek na stravování, příspěvek na vzdělávání, pravidelná pracovní doba, příjemný a přátelský kolektiv, dobrá dostupnost

Lokalita pracoviště

Na staré 148, 159 00 Praha 59 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Zdravotní sestra v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Všeobecné sestry bez specializace

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 240 - 24 420 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.7.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Dětské centrum Paprsek výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Dětské centrum Paprsek o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému