Junior Technical Support Engineer

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost NVision Czech Republic a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti počítačových sítí (kromě správců) - junior technical support engineer.

Junior Technical Support Engineer Náplň práce: Analýza a zpracování registrovaných trouble tiketů v systému, analýza a zpravování požadavků zákazníka Úzká spolupráce s vývojovým a testovacím oddělením k zajištění technické podpory na nejvyšší úrovni Vytváření a příprava testovacího prostředí a konfigurace k ověření navrhovaných řešení Simulace chyb a problémových situací a návrh řešení Vytváření podpůrné dokumentace k navrhovaným řešením, konzultace Další odborné činnosti v procesu řešení chyb a požadavků zákazníků, možná účast na integračních aktivitách u zákazníka Požadujeme: - SŠ/VŠ technického směru - praxe na obdobné pozici výhodou - Znalost architektury IN - Znalost síťových a signalizačních protokolů SS7, Camel, Diameter, Sigtran - Alespoň základní orientace v Linuxu - Chuť cestovat do zahraničí (5% pracovní doby) - Angličtina –pokročilá úroveň - Flexibilita a aktivní přístup k práci - Dobré komunikační schopnosti, schopnost pracovat v týmu, analytické schopnosti, systémové myšlení Znalost Oracle, SQL

Společnost

NVision Czech Republic a.s.

Lokalita pracoviště

Ohradní 1369, 140 00 Praha 4 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 45 000 - 55 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

9.6.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti NVision Czech Republic a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost NVision Czech Republic a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému