Asistent/ka obchodního oddělení OZP

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Z + M Partner, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - asistent/ka obchodního oddělení ozp.

Jedná se o chráněné vymezené místo pro OZP! Vhodné taky pro absolventy. Popis práce: - vyřizování tel.hovorů, komunikace napříč firmou, zajišťování objednávek, - administrativní podpora přiděleného obchod. zástupce - vytváření nabídek – tonerové kazety, tiskárny atd., - reportování jednotlivých projektů, - vytváření nájemních smluv pro jednotlivé obchodní případy. Požadavky: - SŠ nebo SOU s maturitou, - samostatný a pozitivní přístup k práci, - orientace v tonerovém sortimentu výhodou, ne podmínkou, - příjemné pracovní prostředí, - zázemí tradiční společnosti, - pracovní doba po – pá, - možnost kariérního růstu. Podmínky: - mzda 65Kč/hod, - zkrácený úvazek s možností rozšíření, - možný nástup: ihned, - jednosměnný provoz. V případě zájmu zašlete Váš životopis na email: kontakt, do předmětu emailu napište název pozice, o kterou se ucházíte. Abychom Vás mohli zařadit do databáze uchazečů o zaměstnání, připojte ke svému životopisu prohlášení: "Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu dat uvedených v zaslaném životopise, motivačním dopise a dalších zaslaných dokumentech dávám společnosti Z+M Partner, spol. s r.o., IČ: 268 43 935, souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi uchazečů o zaměstnání dokud nedojde k jeho odvolání písemnou formou".

Společnost

Z + M Partner, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Valchařská 3261, 702 00 Ostrava 2 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 65 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Z + M Partner, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Z + M Partner, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému