Vedoucí zakázek - elektro silnoproud

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost UNISERVIS HAŠEK, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Elektrotechnici a technici energetici přípravy a realizace investic, inženýringu - vedoucí zakázek - elektro silnoproud.

Požadujeme: - Vyhlášku 50/1978 Sb. - min. 5 let praxe v oboru - trestní bezúhonnost - orientaci a práci dle PD - zkušenosti s řízením pracovníků - znalost práce na PC (MS Office, AutoCad) - časovou flexibilitu Výhodou: - znalost AJ - znalost norem a legislativy z oblasti elektro (strojní zařízení) - ochota cestovat a vzdělávat se Nabízíme: - možnost změny trvání pracovního poměru na dobu neurčitou - možnost dalšího vzdělávání - bonusy/prémie - mobilní telefon - sleva na firemní výrobky/služby - vozidlo Místo výkonu práce je Středočeský kraj (dle zakázek). Telefonický kontakt možný v době po - pá od 7:00 do 16:00 hod na výše uvedený mobilní telefon. Životopis možno zaslat e-mailem.

Lokalita pracoviště

Na Píska 19, 273 01 Kamenné Žehrovice, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.3.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti UNISERVIS HAŠEK, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost UNISERVIS HAŠEK, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému