Fyzioterapeut s osvědčením pro domácí zdravotní péči

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Charita Zábřeh hledá vhodného kandidáta na pozici Fyzioterapeuti s osvědčením - fyzioterapeut s osvědčením pro domácí zdravotní péči.

Požadavky: vzdělání v oboru fyzioterapeut, platné osvědčení Ministerstva zdravotnictví k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu,praxe v oboru minimálně 3 roky, řidičský průkaz skupina B a praxe v řízení vozidla, do budoucna s možností plného úvazku, znalost práce s počítačem, smysl pro zodpovědnost a práci v kolektivu, komunikativnost, pozitivní vztah k lidem. Další informace a podmínky jsou na webové adrese: kontakt/cs/job.php. Pracovní smlouva na 1 rok s možností prodloužení. Pracovní poměr, případně dohoda o provedení práce. Bližší informace obsazovaném pracovním místě a pracovních podmínkách podá: vrchní sestra Bc. Ludmila Nováková, tel.: kontakt, kontaktkl. 31, email: kontakt

Společnost

Charita Zábřeh

Lokalita pracoviště

Žižkova 7, 789 01 Zábřeh, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Masér, fyzioterapeut v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Fyzioterapeuti s osvědčením

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 105 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.7.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Charita Zábřeh výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Charita Zábřeh o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému