Manažer výroby - Český Těšín

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ManpowerGroup s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Inženýři technologové, normovači v ostatních oborech - manažer výroby - český těšín.

Jste silná osobnost a máte manažerské předpoklady? Ve výrobě jste jako ryba ve vodě?? Hledáte změnu a potřebné zázemí?? Pošlete nám Váš životopis na kontakt, třeba tato pozice čeká právě na Vás. Pro českou společnost se sídlem v Českém Těšíně hledáme kandidáty na pozici Manažer výroby. POPIS POZICE řízení a organizování výrobních procesů dle denního plánu řešení operativních změn ve výrobě práce s programem CEZ kontrola kvality výroby spolupráce při zavádění a dohlížení na dodržování průmyslových metod inženýrství ve výrobě zodpovědnost za využití pracovní doby zaměstnanců, dodržování a kontrola pořádku na pracovišti PROFIL KANDIDÁTA SŠ /VŠ technického směru praxi na obdobné pozici podmínkou (znalost prostředí automotive velkou výhodou) zkušenosti s vedením pracovního týmu min. 5 let znalost metod průmyslového inženýrství (5S, SMED, CEZ,TPM,KAIZEN) organizační a komunikační dovednosti odolnost vůči stresu pokročilou uživatelskou znalost práce na PC (MS Office) NABÍZÍME Zázemí stabilní a prosperující společnosti s možností profesního růstu Zajímavé platové ohodnocení Měsíční, čtvrtletní a roční odměny Benefity: stravenky, příspěvek na penzijní/životní pojištění, vzdělávací program, pružná pracovní doba a další Lokalita: Český Těšín

Společnost

ManpowerGroup s.r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ManpowerGroup s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ManpowerGroup s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému