MECHANIK - OPRAVÁŘ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost VVISS a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři zemědělských strojů a zařízení - mechanik - opravář.

VVISS a.s. příjme pracovníka na pozici : Mechanik - opravář Pracovní náplň : provádění běžných oprava zemědělských strojů, zhotovování náhradních dílů, každoroční údržba zemědělské techniky. Požadavky: - SO vzdělání v oboru - zkušenosti a praxi při opravách zemědělské techniky - časová flexibility - ŘP B, - svářečský průkaz výhodou Životopis posílejte na kontakt tel.č. kontakt prac. poměr na dobu určitou kontakt: e-mailem, telefonicky

Společnost

VVISS a.s.

Lokalita pracoviště

Žernov 44, 512 63 Rovensko pod Troskami, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Mechanik opravář, seřizovač průmyslového zařízení v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Mechanici a opraváři zemědělských strojů a zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

20.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti VVISS a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost VVISS a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému