Mistři ve strojírenské výrobě

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ELEKTROMECHANIKA Úvaly, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství - mistři ve strojírenské výrobě.

Místo pracoviště: - Klostermannova 1000, 250 82 Úvaly Prvotní kontakt: - tel.: kontaktod 10:00 do 16:00 - e-mail: kontakt Upřesňující údaje: - práce se zaměstnanci - znalost strojírenské výroby klasického obrábění nutností, CNC výhodou - ochota přizpůsobení se potřebám společnosti - zájem o další vzdělávání - čtení německých výkresů a částečná znalost německého jazyka výhodou Zaměstnanecké výhody: - stravování - ubytování

Společnost

ELEKTROMECHANIKA Úvaly, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Klostermannova 1000, 250 82 Úvaly (Středočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Mistr strojírenské výroby v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

9.6.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ELEKTROMECHANIKA Úvaly, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ELEKTROMECHANIKA Úvaly, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému