Konzultant/ka pro oblast středního východu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost INEKON GROUP, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupci - konzultant/ka pro oblast středního východu.

Místo výkonu práce: U průhonu č.p. 773/12, Holešovice, 170 00 Praha 7 Kontaktní osoba: Johnová Markéta, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Znalost trhu Středního východu, zejména Iráku (orientace v místních zákonech a předpisech týkajících se inženýrství a obchodu v odvětví cementářského průmyslu), schopnost poskytovat poradenství v oblasti marketingových příležitostí ve strojírentsví v odvětví cementářského průmyslu na Středním východě. Zkušenosti s poradenstvím, obchodem. Plynně hovořit anglicky, arabsky, kurdsky. Knowledge of the market in Middle East, especially Iraq (orientation in the local laws and regulations regarding the bussiness in cement industry), shall be able to provide advice on the marketing opporunities in engineering in cement industry in the Middle East (especially Iraq). Experiance in consultancy/advisory, bussiness. Fluent in english, arabish, kurdish.

Společnost

INEKON GROUP, a.s.

Lokalita pracoviště

U průhonu 773, 170 00 Praha 7 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní zástupce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní zástupci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 16 200 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

9.6.2016

Požadavky

Jazyky

  • Angličtina
  • Arabština - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti INEKON GROUP, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost INEKON GROUP, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému