OBSLUHA LOUPACÍHO ZAŘÍZENÍ - Nížkov

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost FRITAGRO Nížkov, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na zpracování ovoce, zeleniny a ořechů (včetně sušení, konzervování a mražení) - obsluha loupacího zařízení - nížkov.

*Vhodné i pro ženy technického typu. Požadujeme: - ŘP sk. B, T; - průkaz obsluhy motorových vozíků; Výhodou: - platný zdravotní potravinářský průkaz a praxe v oboru; Nabízíme: - příspěvek na stravování a na dopravu V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis na email: kontakt nebo volejte na tel. číslo: kontakt.

Lokalita pracoviště

Nížkov 187, 592 12 Nížkov, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 14 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

23.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
  • T - traktory a pracovní stroje
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FRITAGRO Nížkov, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost FRITAGRO Nížkov, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému