Obchodní manažer ERP SYSTÉMU Příbram , Brno

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost J.K.R. spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní specialisté v oblasti účetnictví - obchodní manažer erp systému příbram , brno.

Pozice:Obchodní manažer ERP SYSTÉMU Příbram , Brno OBCHODNÍ MANAŽER ERP SYSTÉMU Příbram, J.K.R. Budete součástí týmu, který prodává úspěšný ERP systém. Předpoklady : - rozpoznání obchodní příležitosti, navazování osobních kontaktů - zkušenost s prodejem konkurenčních produktů ERP - znalost pravidel aktivní akvizice, identifikace potencionální klientely - prezentační a rétorické dovednosti podpořené empatií, vedoucí k úspěšnému dotažení obchodního případu - obecný přehled o informačních technologiích a ekonomických SW - řidičský průkaz skupiny B, schopnost a ochota často cestovat KONZULTANT ERP SYSTÉMU Brno, J.K.R. Jste komunikačně vyspělí, ekonomicky vzdělaní a optimisticky ladění? Pak vás rádi pozveme do výběrového řízení na pozici Konzultant ekonomického informačního systému (ERP). Předpoklady: - SŠ/ VŠ ekonomického zaměření, vyšší uživatelská znalost práce na PC - solidní znalost účetních, ekonomických a obchodních postupů, prezentační schopnosti, samostatnost, pro-klientská zodpovědnost - schopnost logického úsudku, vyspělé komunikační schopnosti - práce s klientem, nastavení prostředí důvěry, budování vztahů - ŘP sk. B (pro Příbram není podmínkou, pro Brno - nutné) Nové posily našeho týmu mohou od společnosti J.K.R očekávat: - zajímavou a náročnou práci v rostoucí firmě J.K.R. spol. s r.o. - firemní vzdělávací systém Interní Akademie - "učící se organizace" - zázemí silné společnosti spojené s osobní profesní perspektivou - odpovídající mzdové ohodnocení a bonusové složky mzdy Nástup možný ihned. Mzda: 18 000,- Kč Kontakt: Ludvíková Magda, tel.: 318 40 20 10, e-mail: kontakt

Společnost

J.K.R. spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Žižkova 708, 261 01 Příbram 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Účetní v oboru Finance
Alternativní názvy profese: Ostatní specialisté v oblasti účetnictví

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti J.K.R. spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost J.K.R. spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému