Pomocní pracovníci při přípravě

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost DHABA s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní pracovníci při přípravě jídla - pomocní pracovníci při přípravě.

Místo výkonu práce: Na poříčí 1047/26, 110 00, Praha - Nové Město Prvotní kontakt: telefonicky - kontakt, zájemci s doporučenkou nechť pošlou SMS, budou obratem kontaktováni, aby byl domluven termín schůzky. Nutná předchozí praxe z provozu indické restaurace v délce trvání nejméně půl roku.

Společnost

DHABA s.r.o.

Lokalita pracoviště

Na poříčí 1047, 110 00 Praha 1 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 9 900 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

10.11.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DHABA s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DHABA s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému