SPECIALISTA PRODEJE POJIŠTĚNÍ PO TELEFONU

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PFP s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodejci po telefonu - specialista prodeje pojištění po telefonu.

Popis pozice: - Komunikace se současnými i potenciálními klienty - Podpora a součinnost při uzavírání smluv - Emailová komunikace s klientem - Další administrativní činnost spojená s chodem pracoviště Požadujeme: - Min. středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou - Příjemný hlasový projev - Český jazyk na úrovni rodilý mluvčí - Týmovou spolupráci - Aktivní pracovní nasazení, soutěživost - Samostatnost, zodpovědnost, loajalitu, učenlivost - Ochotu pracovat ve 2 směnném a víkendovém provozu - Uživatelská znalost práce na PC - Odolnost vůči stresu Nabízíme: - Příjemné pracovní prostředí a kolektiv - Práci na HPP - Práci v zajímavém a dynamickém oboru - Finanční ohodnocení fixní plat 15 000 Kč + provize na základě prodejních výsledků (aktuální průměrná výplata je 25 000-32 000,- Kč) - Úvodní školení + podpora pro zapracování Strukturované životopisy zasílejte na adresu: kontakt

Společnost

PFP s.r.o.

Lokalita pracoviště

Moskevská 55, 460 01 Liberec 1 (Liberecký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 32 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

10.9.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PFP s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PFP s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému