Skladník/manipulant s VZV

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ADECCO spol.s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - skladník/manipulant s vzv.

Pro společnost sídlící v Teplicích hledáme skladníky/manipulanty s VZV. Náplň práce: - Nakládání a vyskladnění zboží - Práce ve 3 směnném provozu - Práce se čtečkou Požadavky: - Manuální zručnost, dobrý zdravotní stav - zkušenost na VZV - platný průkaz - Minimální vzdělání - střední odborné učiliště Nabízíme: - nástup možný ihned - hlavní pracovní poměr - třísměnný provoz - dovolené 4 týdny - stravenky v hodnotě 80 Kč - noční, víkendový přípatek, příplatek za práci ve svátcích a přesčas. Hlásit se telefonicky nebo e-mailem

Společnost

ADECCO spol.s r.o.

Lokalita pracoviště

Modlanská 1201, 415 01 Teplice 1 (Ústecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Skladník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 16 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

4.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ADECCO spol.s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ADECCO spol.s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému