Konzultant/ka ERP systému, pracoviště Brno

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost J.K.R. spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti podnikové ekonomie - konzultant/ka erp systému, pracoviště brno.

Pozice: Konzultant ERP systému, pracoviště Brno Jste komunikačně vyspělí, ekonomicky vzdělaní a optimisticky ladění? Pak vás rádi pozveme do výběrového řízení na pozici Konzultant ekonomického informačního systému (ERP). Předpoklady: - SŠ/ VŠ ekonomického zaměření, vyšší uživatelská znalost práce na PC - solidní znalost účetních, ekonomických a obchodních postupů, prezentační schopnosti, samostatnost, pro-klientská zodpovědnost - schopnost logického úsudku, vyspělé komunikační schopnosti - práce s klientem, nastavení prostředí důvěry, budování vztahů - ŘP sk. B (pro Příbram není podmínkou, pro Brno - nutné) Nástup možný ihned. Mzda: 18 000,- Kč. Kontakt: Ludvíková Magda, tel.: 318 40 20 10, po - pá 8:00 - 15:00 hod., e-mail: kontakt Místo výkonu práce:J.K.R. spol. s r.o. - provozovna Žižkova 708, Příbram II

Společnost

J.K.R. spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Žižkova 708, 261 01 Příbram 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

16.8.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti J.K.R. spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost J.K.R. spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému