Provozní elektrikář/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY, a. s. hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební a provozní elektrikáři - provozní elektrikář/ka.

Místo výkonu práce: Válcovna trub, Výstavní 1132, Ostrava - Vítkovice Kontakt: Bc. René Ševeček, kontakt, kontakt V případě zájmu volejte Po-Pá od 7.00 do 15.00 hod. nebo pište na e-mail. Požadavky: -Střední odborné (vyučen) v oboru elektro (silnoproud), -vyhláška č. 50/1978 Sb. (elektro) §6 a vyšší -základní orientace v elektronice -schopnost pracovat dle výkresové dokumentace -dobrý zdravotní stav Náplň práce: Údržba a opravy el. zařízení v průmyslovém podniku (dopravníky, jeřáby, obráběcí stroje, pohony, VN a NN instalace). Směnnost: Nástup na denní směnu, po zapracování přechod na směny. Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na stravování, benefit, dovolená navíc, RRP.

Lokalita pracoviště

Výstavní 1132, 703 00 Ostrava 3 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektrikář v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Stavební a provozní elektrikáři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY, a. s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY, a. s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému