Administrátor informačního systému a internetového obchodu.

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost BUSSINESTEL s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí - administrátor informačního systému a internetového obchodu..

Místo výkonu práce: Ostrava Hlaste se e-mailem: kontakt Náplň práce: - rozvoj, údržba a optimalizace ERP systému a E-shopu - návrh, a implementace ERP systému (např. modul skladového hospodářství, logistiky, aj.) - základní support firemních PC - vytváření newslatterů - vytváření grafických bannerů, - vkládání popisů a obrázků na web Požadujeme: - zkušenosti s ERP systémy - dobrou znalost webových technologií - schopnost dotáhnout úkol až do konce - zodpovědnost - samostatnost, kreativitu - analytické a logickým myšlení - vymýšlení nových funkcí Nabízíme: - samostatnou práci - zaměstnanecké slevy Zaměstnanecké výhody: zaměstnanecké slevy

Společnost

BUSSINESTEL s.r.o.

Lokalita pracoviště

Ostrava, Ostrava (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Správce informačního systému v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BUSSINESTEL s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost BUSSINESTEL s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému