ENERGETICKÝ SPECIALISTA JUNIOR

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Středisko pro úspory energie s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Inženýři elektrotechnici a energetici - energetický specialista junior.

ENERGETICKÝ SPECIALISTA JUNIOR Firma Středisko pro úspory energie s.r.o. se sídlem v Mostě hledá vhodného uchazeče/-čku na pozici Energetický specialista junior. Náplň práce: Spolupráce při tvorbě energetických auditů, posudků, PENB, EŠOB apod. Jednání se zákazníky Prezentace výsledků Konzultace v oblasti energetických úspor a návrhy úsporných opatření Požadavky: Absolvent VŠ technického směru PC znalosti - pokročilé znalosti MS Office Orientace v technických výkresech Prezentační dovednosti Kreativita Samostatnost Zodpovědnost za odvedenou práci Komunikativnost Schopnost pracovat v týmu Aktivní řidič - skupina B Nabízíme: Zaměstnání na HPP Motivační platové ohodnocení Mzda od 18 000,- Kč Notebook Kompletní zaškolení v oblasti energetiky Příjemné pracovní prostředí Možnost kariérního růstu Nástup možný ihned V případě zájmu zašlete své CV v českém a anglickém jazyce a motivační dopis na adresu kontakt

Společnost

Středisko pro úspory energie s.r.o.

Lokalita pracoviště

Moskevská 508, 434 01 Most 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektrotechnický inženýr v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Inženýři elektrotechnici a energetici

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

29.7.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • word
  • excel

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Středisko pro úspory energie s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Středisko pro úspory energie s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému