Mechanik pro servis strojů - komunálních a speciálních vozidel

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost HANES s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři strojů a zařízení (kromě elektrických) - mechanik pro servis strojů - komunálních a speciálních vozidel.

Místo výkonu práce: Strojírenská č.p. 259/16, Zličín, 155 21 Praha 517 Hledáme mechaniky pro servis speciálních strojů - komunální techniky - viz kontakt Hledáme mechaniky s praxí i po vyučení - zaučíme v našem oboru Hlavní provozovna - Praha 5 Zličín, po zaučení možnost výkonu činnosti odkudkoliv z ČR Náplň práce: Servis, opravy, servisní prohlídky strojů v hlavní provozovně i po celé ČR Montáže strojů Požadavky: Samostatnost, spolehlivost, časová flexibilita, ochota se stále učit, komunikativnost Chuť pracovat v servisním oddělení, výjezdy po celé ČR, řešit servisní požadavky a přemýšlet nad servisními činnostmi Vzájemná spolupráce se servisními kolegy a s mistrem dílny. Dodržování interních nařízení a systému práce. Výhodou - není nutné: Vyučení v oboru mechanik motorových vozidel, automechanik, mechanik zemědělských strojů, autoelektrikář. Praxe v oboru mechanik Znalost autoelektriky, hydrauliky, pneumatiky, elektroniky Řidičský průkaz skupina C Práce na PC, diagnostika Znalost angličtiny, němčiny Zaměstnanecké výhody: stravenky Kontakt: Břečková Alena, e-mail: kontakt

Společnost

HANES s.r.o.

Lokalita pracoviště

Strojírenská 259, 155 21 Praha 517 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Mechanik opravář, seřizovač průmyslového zařízení v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Mechanici a opraváři strojů a zařízení (kromě elektrických)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 32 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

10.6.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
  • Němčina - aktivní komunikace

Řidičské oprávnění

  • C - nákladní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti HANES s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost HANES s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému